Lapas karte Sazināties ar administratoru
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Darba piedāvājumi

Apsaimniekošanas un uzskaites nodaļas galvenais enerģētiķis

14. augusts, 2018

Nodrošinājuma valsts aģentūra aicina pieteikties pretendentus uz vakanto galvenā enerģētiķa (darbinieka) amatu

 Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta

Īpašumu pārvaldes Apsaimniekošanas un uzskaites nodaļā (uz nenoteiktu laiku)

 

Prasības pretendentiem/ēm:

 1. Otrā līmeņa augstākā izglītība inženierzinību jomā.
 2. Vismaz viena gada profesionālā pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā.
 3. 5 (C) elektrodrošības grupa „Darbu vadītājs”.
 4. Vēlama atbildīgās personas apliecība par gāzes saimniecību ar tiesībām vadīt (izpildīt) gāzbīstamos darbus;
 5. B kategorijas autovadītāja apliecība;
 6. Amata pienākumu izpildei nepieciešama otrās kategorijas speciālā atļauja pieejai slepeniem valsts noslēpuma objektiem.

Amata pamatpienākumi:

 1. Organizēt un nodrošināt aģentūras pārvaldīšanā esošo nekustamo īpašumu iekšējās un ārējās elektroapgādes sistēmu, transformatora apakšstaciju, apkures sistēmu, siltummezglu, ventilācijas un aukstuma sistēmu, karstā un aukstā ūdens tīklu, kanalizācijas sistēmu un autonomu elektroapgādes iekārtu (dīzeļģeneratoru) pastāvīgu uzraudzību, uzturēšanu, tehnisko apkopi un savlaicīgu remontdarbu veikšanu.
 2. Sagatavot un parakstīt inženiertehnisko sistēmu defektu aktus, sagatavot tehniskās specifikācijas būvdarbu un remontdarbu līgumu noslēgšanai, pārbaudīt darbu tāmes.
 3. Kārtot darījumus, parakstot saimnieciskā darījuma attaisnojuma dokumentus par elektroenerģijas, siltumenerģijas, dzeramā ūdens, kanalizācijas un dabas gāzes piegādi aģentūras pārvaldīšanā esošajiem nekustamajiem īpašumiem.
 4. Sagatavot līguma un citu dokumentu projektus par elektroapgādes, siltumapgādes, ūdens, kanalizācijas un dabas gāzes piegādes pakalpojumu saņemšanu, inženiertehnisko sistēmu izbūvi un remontiem. Kontrolēt un uzraudzīt uzņēmēju izpildītos darbus, veicot esošo inženiertehnisko sistēmu apkopes, remontus vai ierīkojot tās no jauna.
 5. Veikt patērētās elektrības, siltumenerģijas, aukstā un karstā ūdens uzskaiti, veikt datu analīzi.
 6. Piedalīties iepirkuma komisiju sēdēs.

 

Piedāvājam:

 1. mēnešalgu atbilstoši 12.mēnešalgu grupai un nodarbinātā kategorijai (pārbaudes laikā 1250,00 euro) un sociālās garantijas;
 2. darbavietu Ezermalas ielā 10B, Rīgā.;
 3. veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;
 4. izaicinošu darbu valsts pārvaldes iestādē;
 5. iespēju pilnveidot savas zināšanas un prasmes kursos un semināros.

 

Pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) līdz 2018.gada 31.augustam sūtīt uz e – pastu: personals@agentura.iem.gov.lv, ar norādi “Galvenais enerģētiķis”, tālrunis 67219255, zvanīt darbdienās no 08:00 līdz 16:30.

 

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

 

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Nodrošinājuma valsts aģentūra, reģistrācijas numurs 90009112024, adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1, Rīga, LV 1026, tālr. 67829697, personals@agentura.iem.gov.lv.