Lapas karte Sākums
Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu, publisko iepirkumu un valsts materiālo rezervju jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

Jaunumi

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno organizēt konkursu biroja un noliktavu darbības nodrošināšanai nepieciešamā aprīkojuma un mēbeļu iegādei uz 2 gadiem

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2019. gada 21. novembrī plkst. 10.00 atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrajai daļai, kas nosaka, ka pirms iepirkuma sākšanas pasūtītājs var rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām, organizē apspriedi par atklāto konkursu par biroja un noliktavu darbības nodrošināšanai nepieciešamā aprīkojuma un mēbeļu iegādi uz 2 gadiem.

Apspriedē tiks izskatītas tehniskajā specifikācijā, finanšu piedāvājumā un nolikumā ietvertās prasības.

Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2019. gada 20. novembrim plkst.16.00, nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi mail. Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija būs pieejama pircēja profilā pie attiecīgās apspriedes dokumentācijas.

Sīkāka informācija pieejama - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/29692

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno organizēt konkursu projektēšanas pakalpojumu saņemšanai, noslēdzot vispārīgo vienošanos

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2019.gada 13.novembrī plkst. 11.00 atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrajai daļai, kas nosaka, ka pirms iepirkuma sākšanas pasūtītājs var rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām, organizē apspriedi par atklāto konkursu par būvkonstrukciju un inženiersistēmu projektēšanas un apliecinājuma kartes izstrādes pakalpojumu saņemšanu, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem.

Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas, finanšu piedāvājuma un vispārīgās vienošanās projektā ietvertās prasības. 
Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2019.gada 12.novembrim (ieskaitot), nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi  iepirkumi@agentura.iem.gov.lv
Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija būs pieejama pircēja profilā pie attiecīgās apspriedes dokumentācijas. 
Sīkāka informācija pieejama - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/29626

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra piedāvā maksas pakalpojumus

Nodrošinājuma valsts aģentūra piedāvā semināru zāles nomu Piestātnes ielā 14, k-1, Jūrmalā, viesnīcas pakalpojumus Piestātnes ielā 14, Jūrmalā, kā arī citus pakalpojumus Rīgā un citviet Latvijā.

Viesnīcas pakalpojumi Piestātnes ielā 14, Jūrmalā

Viesnīcā kopumā ir 25 numuri, kuros var izmitināt 54 cilvēkus (bez papildus vietas) vai 74 cilvēkus (ar papildus vietu). Viesnīcā ir 20 divvietīgi divistabu numuri, 2 četrvietīgi  numuri, 3 divvietīgi vienistabas numuri. 22 numuri ir aprīkoti ar virtuvi un visu nepieciešamo virtuves inventāru. Numuros ir TV, atsevišķa garderobe un vannas istaba.

Viesnīca atrodas tikai 500 m attālumā no jūras un 5 min gājiena attālumā no dzelzceļaa stacijas "Dzintari".

Hostelis Piestātnes ielā 14, Jūrmalā

Hostelī ir 10 istabiņas, kurā kopumā var izmitināt 23 cilvēkus. Ir kopēja virtuve, atpūtas telpa, divas dušas telpas (vīriešu un sieviešu) un divas labierīcību telpas (vīriešu un sieviešu). Tāpat arī hostelis ir aprīkots ar visu nepieciešamo virtuves inventāru.

Semināru zāles noma Piestātnes ielā 14, k-1, Jūrmalā

Semināru vai konferenču zālē var vadīt seminārus līdz ~50 cilvēkiem.

Kopumā Piestātnes ielas 14 teritorijas numuros var izmitināt vienlaikus 112 cilvēku (bez papildus vietām) vai 150 cilvēkus (ar papildus vietām).

 

Cenas klienti var uzzināt, sazinoties ar Nodrošinājuma valsts aģentūras namu pārzini Ivetu Kazakeviču (tālr.: 29724767, e-pasts: mail)

 

 

Vairāk par Nodrošinājuma valsts aģentūras maksas pakalpojumiem: http://www.nva.iem.gov.lv/lat/maksas-pakalpojumi

 

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno organizēt konkursu par speciāli aprīkotu sauszemes transportlīdzekļu piegādi Valsts robežsardzes vajadzībām

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2019. gada 5. novembrī plkst. 11.00 atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrajai daļai, kas nosaka, ka pirms iepirkuma sākšanas pasūtītājs var rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām, organizē apspriedi par atklāto konkursu par speciāli aprīkotu sauszemes transportlīdzekļu piegādi Valsts robežsardzes vajadzībām.

Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas un nolikumā ietvertās prasības.

Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2019. gada 4. novembrim (ieskaitot), nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi iepirkumi [at] agentura.iem.gov.lv.

Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija būs pieejama pircēja profilā pie attiecīgās apspriedes dokumentācijas.

Sīkāka informācija pieejama - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/29406

 

Foto: Valsts robežsardze

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki piedalās kampaņā „Kustinācija”

25. oktobrī Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieki piedalījās Veselības ministrijas rīkotās kampaņas „Kustinācija” nodarbībā, kuru vadīja fizioterapeite Sintija Priede.

Ar enerģisku sabiedrības informēšanas kampaņu „Kustinācija" Veselības ministrija aktīvi „iekustināja” iedzīvotājus visā Latvijā, tādējādi veicinot kustīgu dzīvesveidu kā vērtību un palielinot regulāru fizisku aktivitāšu veikšanu ikdienā.

Nodarbības laikā fizioterapeite Sintija Priede ne tikai demonstrēja vingrojumus, kas var palīdzēt biroju darbiniekiem justies labāk, ikdienā lielākoties strādājot pie datoriem, bet arī skaidroja iespējamos cēloņus un sekas sāpēm, kas rodas sēdoša darba veicējiem, kā arī mudināja regulāri kopīgi (vai arī katrs atsevišķi) izkustēties, tādējādi stiprinot fizisko un garīgo veselību. Pēc nodarbības dalībnieki arī izmantoja iespēju klātienē uzzināt speciālista viedokli un ieteikumus  viņus interesējošos jautājumos.

Kampaņas „Kustinācija” laikā visā Latvijā īpaši apmācīti kustības vēstneši vadīja nodarbības, mācot iedzīvotājus kustēties pareizi.

Vairāk par kampaņu, kā arī lejuplādēt vingrojumus var šeit: http://esparveselibu.lv/nacionalie/par-kampanu-kustinacija/

Nodrošinājuma valsts aģentūra izsaka pateicību kampaņas „Kustinācija” rīkotājiem.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno organizēt konkursu jumtu remontdarbu veikšanai, noslēdzot vispārīgo vienošanos

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2019. gada 30. oktobrī plkst. 11.00 atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrajai daļai, kas nosaka, ka pirms iepirkuma sākšanas pasūtītājs var rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām, organizē apspriedi par atklāto konkursu par jumtu remontdarbu veikšanu, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem.

Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas, finanšu piedāvājuma un vispārīgās vienošanās projektā ietvertās prasības. 
Interesenti apspriedei var pieteikties līdz 2019. gada 29. oktobrim (ieskaitot), nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi iepirkumi [at] agentura.iem.gov.lv
Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija būs pieejama pircēja profilā pie attiecīgās apspriedes dokumentācijas. 
Sīkāka informācija pieejama - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/28908

 

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno organizēt konkursu transportlīdzekļu piegādei

Nodrošinājuma valsts aģentūra 2019. gada 28. oktobrī plkst. 11.00 atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 18. panta otrajai daļai, kas nosaka, ka pirms iepirkuma sākšanas pasūtītājs var rīkot apspriedi ar piegādātājiem, lai sagatavotu iepirkumu un informētu piegādātājus par iepirkuma plānu un prasībām, organizē apspriedi par atklāto konkursu par speciāli aprīkotu sauszemes transportlīdzekļu piegādi Valsts robežsardzes vajadzībām.

Apspriedē tiks izskatītas tehniskās specifikācijas un atklātā konkursa nolikuma projektā ietvertās prasības. 
Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidotā iepirkuma komisija nodrošinās apspriedes protokolēšanu un šā protokola kopija būs pieejama pircēja profilā pie attiecīgās apspriedes dokumentācijas. 
Sīkāka informācija pieejama - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/28984

 

Foto: Valsts robežsardze

 

Nodrošinājuma valsts aģentūrā notika vadības mācības

Šonedēļ Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) nodaļu vadītāji piedalījās apmācībās par tēmu „Vadības mācības komandas veidošanas, pārmaiņu vadības un līderības jautājumos”.

Apmācību mērķis bija sniegt vadītājiem praktisku un teorētisku ieskatu komandas mērķu definēšanā un prioritāšu noteikšanā, pienākumu un atbildības sadalīšanā komandā, komandu veidošanas normās, vērtībās, nosacījumos un aspektos, attiecībās starp komandas dalībniekiem, līderības prasmju attīstībā.

 

To laikā tika izskatītas tādas tēmas kā:

  • darba vietas problēmu identifikācija no komandas veidošanas perspektīvas
  • lēmumu pieņemšanas pašnoteikšana, kas nosaka personības iezīmes un veidu, kā pieņemt lēmumu darba vietā
  • uz atšķirīgām pieejām balstīta lēmumu pieņemšana organizācijā un izvairīšanās no nevajadzīgiem konfliktiem
  • katra vadītāja līderības prasmju kopumu noteikšana un vadītājs līderības pieejas salāgošana ar padoto darbinieku prasmēm un motivāciju
  • padoto darbinieku un vadītāju problēmu identifikācija koordinācijā un komunikācijā, pievēršot uzmanību komunikācijas veidam un stilam, kas to kavē un/vai veicina
  • komunikācijas barjeras – kā tās atpazīt un novērst.

 

Apmācības norisinājās divas dienas NVA telpās un tās vadīja Latvijas Universitātes asociētā profesore, Politikas zinātnes nodaļas vadītāja Iveta Reinholde.

 

Vieglatlētikas kross 2019

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) 2019. gada sporta pasākumu kalendāru, 2019. gada 27. septembrī Šmerļa meža trasē, Rīgā notika vieglatlētikas kross.

Aģentūru šajā pasākumā (Apvienotās IeM komandas sastāvā) pārstāvēja Juris Pauliņš, Edgars Plass, Vadims Buraks, Baiba Ģelze, Sanita Meldere, Dace Saveiko, un kopvērtējumā izcīnīja 4. vietu.

 

Projekts „Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma"

2019. gads valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotās platformas izstrādē ir dinamisks – noris pilotprojekts, kā rezultātā pirmās 12 valsts pārvaldes iestādes iegūs mūsdienīgas, ērti lietojamas, vienotos principos balstītas mājaslapas.

“Šobrīd lielākāi daļai valsts pārvaldes iestāžu mājaslapas ir ne tikai tehnoloģiski, bet arī morāli novecojušas – tās nav iespējams pārlūkot no viedierīcēm, kas mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir ļoti nopietna barjera gan no informācijas pieejamības viedokļa, gan no piekļūstamības aspektiem, un to saturu nevar patērēt visas sabiedrības grupas, tai skaitā cilvēki ar invaliditāti. Šī projekta sekmīga īstenošana ne tikai padarīs valsts pārvaldi pieejamāku, bet arī daļēji sakārtos sadrumstaloto valsts IKT pārvaldību, jo pašreiz aptuveni 150 valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietnēm atšķiras kā uzturēšanas, tā izmitināšanas prakse, kas attiecīgi palielina valsts budžeta izmaksas. Tīmekļvietņu vienotās platformas projekts ir mazs, bet nozīmīgs solis, lai attīstītu Latvijas valsts pārvaldi kā digitālās vides līderi,” pamato Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Īstenojot projektu “Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma”, līdz 2020. gada pavasarim būs izveidota vienota tīmekļvietņu platforma ar vienu satura pārvaldības sistēmu 12 iestāžu tīmekļvietnēm, savukārt 2021. gada sākumā jau kopumā 60 valsts pārvaldes iestāžu būs ieguvušas modernas, drošas, piekļūstamas, lietojamības pamatprincipiem atbilstošas mājaslapas. Līdz ar projekta īstenošanu iedzīvotājiem turpmāk būs nodrošināta atpazīstama vide, līdzīga funkcionalitāte un informācijas dizains katrā no tīmekļvietnēm.

“Lai sekmīgi izstrādātu IKT risinājumu, viena no panākumu atslēgām ir lietotāju iesaistīšana jau no pirmajiem projekta īstenošanas soļiem. Neatkarīgi no tā, vai produkts ir paredzēts plašam sabiedrības lokam vai šaurai klientu daļai, ir jāizzina patērētāju vēlmes un paradumi. Īstenojot tīmekļvietņu vienotās platformas projektu, Valsts kanceleja īpašu vērību piešķir tieši lietojamības izpētei, lai topošās tīmekļvietnes būtu loģiski strukturētas, ērti lietojamas, vizuāli pievilcīgas un saprotamas,” skaidro Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta projektu vadītāja Vita Vodinska.

V.Vidinska arī norāda, ka pērn iedzīvotāji tika iesaistīti, izpētot viņu paradumus – kāpēc viņi apmeklē valsts iestāžu tīmekļvietnes, kādu informāciju tur visbiežāk meklē, kas viņus visvairāk mulsina un ko, viņuprāt, mājaslapās vajadzētu/nevajadzētu publicēt. “Šobrīd noris informācijas strukturizēšanas fāze, kur analizējam, kādas sadaļas, informācijas bloki un saturs veidos jaunās tīmekļvietas, uzsākts darbs arī pie tīmekļvietņu dizaina izstrādes. Ikvienā no šiem soļiem ir būtiska iedzīvotāju līdzdalība, tādēļ regulāri aicinām dažādas sabiedrības grupas (uzņēmējus, privātā sektorā strādājošos, nevalstiskā sektora pārstāvjus, studentus, mājsaimniecībā nodarbinātos, seniorus u. c.) piedalīties prototipu testēšanā,” skaidro V.Vodinska.

Lai tīmekļvietnes būtu ērti lietojamas un piekļūstamas ikvienam sabiedrības loceklim, testēšanā iesaistīta arī organizācija “Sustento” un apvienība “Apeirons”, tādējādi nodrošinot to, ka platformā izvietotās mājaslapas varēs lietot cilvēki ar redzes un/vai dzirdes invaliditāti, kā arī ar kustību traucējiem.

Projekta “Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma” mērķis ir līdz 2020.gada beigām radīt vienotu, centralizētu valsts pārvaldes iestāžu tīmekļvietņu pārvaldības risinājumu, padarot publiski radīto informāciju ērti strukturētu un piekļūtamu visām sabiedrības grupām, ieskaitot personas ar invaliditāti. Centralizēti uzturot valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietnes, tiks efektīvāk izlietoti budžeta līdzekļi, radot līdzekļu ekonomiju.

Projekta kopējais finansējums ir 2 miljoni eiro, t. sk. 85 % jeb 1,7 miljoni eiro piesaistīti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projektā iesaistīto iestāžu saraksts apskatāms šeit.

Tīmekļvietņu pilnveidošanas projekts ir būtiska Valsts pārvaldes refomu plāna īstenošanas sastāvdaļa, kura mērķis ir pilnveidot komunikāciju ar iedzīvotājiem.

Ziņojums par Valsts pārvaldes reformu plāna vidusposma rezultātiem Ministru kabinetā izskatīts šā gada 17.septembrī.

 

 

Ilze Pavlova
Komunikācijas departamenta vadītāja
Valsts kanceleja
Tālr. 67082905
E-pasts: mail

 

https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/top-erti-lietojamas-valsts-iestazu-majaslapas?fbclid=IwAR01A0cqsPkmzJGn5BB2ESld3dXmyaGuotgHj4b5N1fRB5kxom9OvyuKovM