Foto Informācija presei Jaunumi
Valsts policijas iecirknis Bauskā

Tuvojoties 2022.gada izskaņai, piedāvājam iepazīties ar būtiskākajiem Nodrošinājuma valsts aģentūras šogad paveiktajiem darbiem!

Esam sagatavojuši īsu ieskatu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas ikdienā un šī gada lielāko un nozīmīgāko projektu īstenošanā.

Ik gadu iekšlietu resoram nepieciešamo nekustamo īpašumu kārtējiem un kapitālajiem remontdarbiem tiek tērēts no aptuveni 1,5 līdz 1,9 miljoniem eiro (neskaitot projektus, kas īstenoti ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu).

Papildus šiem darbiem, ko varat apskatīt pievienotajos attēlos, 2022.gadā virknē objektu  sakārtota dokumentācija, kas nepieciešama pilnvērtīgai īpašumu apsaimniekošanai (energosertifikācija, energoauditi, īpašumu tehniskā apsekošana, būvprojektu izstrāde u.t.t.). Šādu dokumentu izstrāde šogad izmaksāja nedaudz vairāk kā 168 tūkstoši eiro.

Pakāpeniski, bet kopīgi ar dienestu galvenajām administratīvajām struktūrvienībām nosakot prioritātes, kā arī izstrādājot priekšlikumus papildus finansējuma piesaistei iekšlietu infrastruktūras attīstībai, tuvojamies sakārtotākai iekšlietu dienestu darba videi! Nākamajā gadā apņemamies:

* turpināt veiksmīgi uzsākto dialogu ar dienestiem par prioritātēm,

* kāpināt pozitīvas sadarbības rezultātu apjomus un

* palielināt darba drošībai un kvalitatīvai darba videi atbilstošu objektu īpatsvaru iekšlietu nozarē!