Jaunumi
vakance

Nodrošinājuma valsts aģentūra izsludina konkursu uz Izņemto lietu, apsardzes un tehniskā atbalsta departamenta Apsardzes nodaļas apsardzes inspektora darbinieka amatu (uz nenoteiktu laiku)

Prasības kandidātiem:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  • vēlama vismaz 2 gadu profesionālā pieredze līdzīgā darbā;
    • nepieciešams pārzināt ar nozari saistītos normatīvos aktus un standartus, zināt un ievērot darba aizsardzības normatīvo aktu prasības, darba tiesisko attiecību normas, ugunsdrošības un elektrodrošības noteikumus;
    • pārzināt apsardzes, ugunsdrošības, video novērošanas sistēmu, signalizācijas darbības pamatprincipus;
    • prasme pielietot pašaizsardzības līdzekļus;
    • prasme plānot un organizēt savu darbu, prasme izmantot teorētiskās zināšanas praksē;
    • labas latviešu valodas zināšanas (C līmeņa 1.pakāpe), labas datora lietošanas prasmes (MS Office);
    • spēkā esošs apsardzes sertifikāts;
    • B kategorijas autovadītāja apliecība.
    • atbilstība likuma „Par valsts noslēpumu” 9. panta otrās un trešās daļas prasībām.

Amata pamatpienākumi:

  • kontrolēt Nodrošinājuma valsts aģentūras nekustamo īpašumu esošo objektu teritorijas un administratīvo telpu apsardzi, nepieļaujot nepiederošu personu un transportlīdzekļu iekļūšanu teritorijā.;
  • sastādīt pakļautībā esošo darbinieku darba laika uzskaites grafiku, saskaņojot to ar Apsardzes nodaļas vadītāju;
  • veikt preventīvos pasākumus zādzību un laupīšanas gadījumu novēršanai;
  • kontrolēt savlaicīgu apsardzes dokumentācijas noformēšanu;
  • veikt akcizēto preču iznīcināšanas gaitas video uzņemšanu (filmēšanu);
  • kontrolēt teritorijas apgaitas, pārbaudot ugunsdrošības signalizācijas un teritorijas iežogojuma stāvokli.

Piedāvājam:

  • mēnešalgu (atbilstoši profesionālajai pieredzei) - 1.kategorija: 675,00 EUR, 2.kategorija: 835,00 EUR, 3.kategorija: 996,00 EUR un sociālās garantijas;
  • darbavietu Piedrujas ielā 20, Rīgā;
  • pēc viena nostrādāta gada: veselības apdrošināšanu, papildu atvaļinājuma dienas, atvaļinājuma pabalstu;
  • izaicinošu darbu valsts pārvaldes iestādē;
  • iespēju pilnveidot savas zināšanas un prasmes kursos un semināros.

Pieteikuma dokumentus – motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2021.gada 1.martam ar norādi uz vakanto amatu sūtīt Nodrošinājuma valsts aģentūrai, Čiekurkalna 1. līnijā 1 k-2, Rīgā, LV-1026, vai sūtīt uz e – pastu personals@agentura.iem.gov.lv, tālrunis uzziņām 67218677 (darba dienās no 08:00 līdz 16:30).

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Nodrošinājuma valsts aģentūra, reģistrācijas numurs 90009112024, adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1 k-2, Rīga, LV-1026, tālr. 67829061, personals@agentura.iem.gov.lv.