Informācija presei Jaunumi
Daugavpils depo ēkas vizualizācija

26.oktobrī, Ministru kabinets deva atļauju Iekšlietu ministrijai pārņemt no Daugavpils valstspilsētas pašvaldības nekustamo īpašumu – zemes vienību 1,235 hektāru platībā – Siguldas ielā 20, Daugavpilī, kas nepieciešams jauna administratīvā kompleksa būvniecībai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vajadzību nodrošināšanai.

Šajā teritorijā plānots būvēt A kategorijas VUGD ugunsdzēsības depo ēku ar papildu telpām iekšlietu resora iestādēm – Informācijas centram un Veselības un sporta centram. Plānots, ka kopējā ēkas platība būs gandrīz 1500 kvadrātmetri.

Iepriekš jau ziņots, ka Nodrošinājuma valsts aģentūra, sadarbībā ar A/S “UPB”, izstrādā tipveida VUGD depo ēku projektus, kas būs par pamatu, lai uz šo projektu bāzes depo ēkas varētu tikt pielāgotas un izmantotas kā vienots iestāžu administratīvais centrs, pēc nepieciešamības papildinot projektus ar iekšlietu resorā esošo iestāžu (Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes utml.) un citu iestāžu (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, pašvaldības policijas utml.) funkcijām nepieciešamajām telpām.

Projekts tiek īstenots Atveseļošanas fonda (Atveseļošanas un noturības mehānisma) ietvaros.