Jaunumi

Šogad Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Bruņojuma nodaļas darbinieki šā gada laikā sadarbībā ar komersantu izkausējot metālliešanas krāsnī iznīcinājuši vairāk kā divus tūkstošus dažāda veida ieročus.

Ieroču iznīcināšanai ir vairāki iemesli – tiek ir izņemti gan administratīvajos procesos, gan kriminālprocesos, kā arī iedzīvotāji tos nodod Valsts policijas Atļauju sistēmas darbiniekiem, jo pašiem tie vairs nav nepieciešami.

 

Nodrošinājuma valsts aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo  rezervju departamenta Bruņojuma nodaļas ieroču tehniķis Aleksandrs Romānovs Ministru kabineta noteiktajā kārtībā, komisijas klātbūtnē, sadarbībā ar komersantu šo ieročus iznīcina.

 

Ieroči pirms sakausēšanas jau ir padarīti šaušanai nederīgi, jo to stobrus  speciālā spiedē. Šoreiz tika iznīcināti 496 šaujamieroči – pistoles, mašīnpistoles, bises, gāzes ieroči. Un tas ir samērā liels skaits, ja ņem vērā, ka pēdējā iznīcināšana bija tikai pirms diviem mēnešiem.

 

Nu jau kārtējo  reizi  Nodrošinājuma valsts aģentūrā tika iznīcināta arī munīcija. Šajā reizē speciāli izveidotā krāsnī tika iznīcinātas 4537 vienības un arī tas ir krietni vairāk nekā iepriekšējā reizē.