Jaunumi

Jau divus gadus Latvijā Finanšu ministrijas vadībā notiek pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! Tā ir vērsta pret jebkādām krāpniecības un negodprātības formām un apvieno lielu skaitu valsts pārvaldes iestāžu, sabiedriskās organizācijas, kā arī biznesa un banku sistēmas pārstāvjus. Šajā kustībā aktīvi iesaistījās arī Nodrošinājuma valsts aģentūra, parādot savu ieguldījumu cīņā ar kontrabandas un kontrafakta precēm. Jau aizvadītā gada oktobrī kampaņa saņēma augstāko apbalvojumu sabiedrisko attiecību jomā "IPRA Golden World Awards 2018". Bet aizvadītā gada nogalē šī kampaņa saņēma starptautisku apbalvojumu konkursā European Exellence Awards, uzvarot pārmaiņu komunikācijas kategorijā, kā arī saņēma 1.vietu sociālo projektu kategorijā Evantiada IPRA GWA.

Divu gadu laikā kustības organizatori un dalībnieki iepazīstina dažādas sabiedrības grupas ar iespējām saskatīt un cīnīties ar dažādu veidu krāpniecību mūsu valstī.

European Excellence Awards jau vairāk nekā 10 gadus cildina labākos Eiropas komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomas projektus no visas pasaules dažādās kategorijās. Par galveno balvu pārmaiņu komunikācijas kategorijā #Atkrāpies sacentās ar tādiem uzņēmumiem kā Ford, Wintershall Holding un citiem.

Bet par "IPRA Golden World Awards" balvu visā pasaulē cīnās vairāki simti kampaņu un tikai 42 tika izvirzītas finālam. Dažādās kategorijās balvas saņēma arī tādas "smagsvara" kompānijas kā UniCredit Bank, Aeroflot, Duracell, Lego, Shell, KFC, pasaules izstāde "Astana Expo 2017", Procter& Gamble, Coca Cola un citi.

Finanšu ministrija atzinīgi ir novērtējusi visus kustības #Atkrāpies! sadarbības partnerus un tādēļ aizvadītā gada nogalē pasniedza simboliskas šīs zelta balvas stikla kopijas arī sadarbības partneriem. Balvas vērtību neapšaubāmi palielināja fragments no oriģinālās balvas pužļa gabaliņa formā. Balva tika sazāģēta un ikviens kampaņas dalībnieks ir pateicīgs un lepns par Finanšu ministrijas kampaņas organizatoru solidaritātes izpausmii.

Balva ir paskatāma Nodrošinājuma valsts aģentūras Čiekurkalna ēkas otrajā stāvā, stikla stendā.

To, kā balva tika sazāģēta, iemūžināja arī video versijā. Fragmentu to šī notikuma var apskatīt

 https://twitter.com/FraudOff_LV/status/1067436954688479232