foto Jaunumi
VUGD Dagdas depo

Otrdien, 21.septembrī, Ministru kabineta sēdē tika atļauts Iekšlietu ministrijai pārņemt no Krāslavas novada pašvaldības nekustamo īpašumu Daugavpils ielā 16A, Dagdā, kas nepieciešams jauna administratīvā kompleksa būvniecībai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vajadzību nodrošināšanai.

Šajā teritorijā plānots būvēt D kategorijas VUGD ugunsdzēsības depo ēku ar papildus telpām Valsts policijai. Plānots, ka kopējā ēkas platība būs aptuveni 600 kvadrātmetri.

Jau ziņots, ka Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar A/S ''UPB'' izstrādājusi tipveida VUGD depo ēku projektus, kas būs par pamatu, lai uz šo projektu bāzes depo ēkas varētu tikt pielāgotas un izmantotas kā vienots iestāžu administratīvais centrs, pēc nepieciešamības papildinot projektus ar iekšlietu resorā esošo iestāžu (Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes utml.) un citu iestāžu (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, pašvaldības policijas utml.) funkcijām nepieciešamajām telpām.

Šobrīd sadarbībā ar SIA "RE&RE Būve" tiek izstrādāts būvprojekts D kategorijas depo ēkas būvniecībai. Projekts tiek īstenots no Valsts budžeta līdzekļiem.

Foto: VUGD Dagdas depo faktiskais stāvoklis.